Střechy na klíč

Střechy na klíč

Střechy na klíč ♦ Firma Potes Hlušice

Zhotovíme vám kompletní střechu na klíč, přesně podle vašich představ. V případě novostavby zhotovíme střechu podle vašeho projektu, popřípadě pomůžeme s případnými operativními úpravami.
Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, můžeme vám pomoci se střechou již od projektu.

Střecha na klíč je komplexní služba, při které vy pouze specifikujete své požadavky, a my se postaráme o všechny potřebné práce včetně dodávek materiálu. Střechu vám následně předáme již hotovou a zcela funkční. Realizace střech na klíč pro rodinné domy i průmyslové objekty zahrnuje tesařské práce (výroba, montáž krovů, bednění, izolace střechy), klempířské práce (oplechování střechy a fasádních prvků – parapetů, říms) a pokrývačské práce (pokládka střech, výměna krytiny, montáž bezpečnostních prvků).

Poptáváte střechu na klíč?

Kompletně zajistíme zhotovení, rekonstrukci nebo opravu Vaší střechy na klíč. Bezplatně pro Vás střechu zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku, poradíme s výběrem vhodných materiálů a skladeb střešních plášťů. Zajistíme materiál a dopravu na stavbu či odvoz a likvidaci suti.
Veškeré zakázky na střechy na klíč realizujeme v širokém okolí naší firmy. Pokud Vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře, nebo zavolejte na telefon 604 808 970

Galerie: Střechy na klíč