Střechy na klíč

Střechy na klíč

Střechy na klíč ♦ Firma Potes Hlušice

Zhotovíme vám kompletní střechu na klíč, přesně podle vašich představ. V případě novostavby zhotovíme střechu podle vašeho projektu, popřípadě pomůžeme s případnými operativními úpravami.
Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, můžeme vám pomoci se střechou již od projektu.

Hrubá stavba domu

Hrubá stavba domu

Hrubá stavba domu ♦ Firma Potes Hlušice

Pokud se rozhodujete, jestli si chcete nechat postavit rodinný dům na klíč, nebo chcete ušetřit větší množství peněz a vystavět si rodinný dům svépomocí, rozhodně také popřemýšlejte, zda nezadat stavbu hrubé stavby vašeho rodinného domu odborníkům-profesionálům.

Zednické práce

Zednické práce

Zednické práce ♦ Firma Potes Hlušice

Provádíme zednické, obkladačské, stavební a přípravné práce, rekonstrukce bytových i nebytových prostorů, úpravy a rekonstrukce koupelen. Dále se zabýváme také rekonstrukcemi celých nemovitostí a přestavbami a rekonstrukcemi bytových jader v panelových a zděných domech. 

Stavba plotů

Stavba plotů

Stavba plotů ♦ Firma Potes Hlušice

Ploty jsou nezbytnou součástí každého domu nebo pozemku. Plot chrání naše soukromí a dotváří esteticky vzhled oploceného místa.

Montáž střešních oken

Montáž střešních oken

Montáž střešních oken ♦ Firma Potes Hlušice

Provádíme dodávku a montáž všech druhů střešních oken a výměnu starších střešních oken za nové. Při výběru střešních oken vám nabídneme to nejlepší řešení prosvětlení vašeho podkroví. 

Pergoly a Altány

Pergoly a Altány

Pergoly a Altány ♦ Firma Potes Hlušice

Pergoly a altány jsou ideálním prvkem do každé zahrady, nejen jako estetický prvek, ale především jako místo k odpočinku a relaxaci.
Nesporně největší výhodou altánů a pergol oproti uzavřeným chatkám je to, že se v podstatě jedná o otevřený prostor, a Vy sedíte v přímém kontaktu s přírodou.

Pokládka zámkové dlažby

Pokládka zámkové dlažby

Pokládka zámkové dlažby ♦ Firma Potes Hlušice

Zámková dlažba je moderní možnost, jak rychle, trvanlivě a levně vyřešit povrch příjezdových komunikací, parkovišť, teras, chodníků, dvorků a dalších venkovních prostorů obytných domů, veřejných prostranství i podnikatelských provozoven.