Montáž střešních oken

Montáž střešních oken

Montáž střešních oken ♦ Firma Potes Hlušice

Provádíme dodávku a montáž všech druhů střešních oken a výměnu starších střešních oken za nové. Při výběru střešních oken vám nabídneme to nejlepší řešení prosvětlení vašeho podkroví. 

Doporučíme velikost okna, způsob otevírání (výklopné, kyvné), druh lemování (hliník, titanzinek, měď), zateplení rámu, možnost zasklení (standardní, protihlukové, proti přehřívání, nízkoenergetické nebo pasivní), materiál okna (dřevo, plast), zhotovení parozábran a ostění, vhodné zastiňovací doplňky, poradíme s vhodným umístěním a počtem oken ve střeše.

Poptáváte montáž střešních oken?

Ani sebekvalitnější okno ještě není zárukou spokojenosti. Musí se také odborně namontovat, což u střešních oken platí dvojnásob. Nabízíme proto odborné osazení a montáž vašeho střešního okna. Bezplatně pro Vás okna zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku, poradíme s výběrem vhodného materiálu.
Veškeré zakázky na střechy na klíč realizujeme v širokém okolí naší firmy. Pokud Vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře, nebo zavolejte na telefon 604 808 970

Galerie: Montáž střešních oken